Strefa AsystentaStrefa SenioraStrefa Klienta

Nasza firma

DOMOWE ANIOŁY – oddział firmy J.K. PUCUŚ.

Firma J. K. PUCUŚ powstała w 1995 r. I specjalizuje się w profesjonalnym świadczeniu usług porządkowych na najwyższym poziomie. Kompleksowo sprzątamy obiekty firmowe (biura, magazyny, hale produkcyjne, wspólnoty mieszkaniowe), prywatne (domy, mieszkania, apartameny) oraz tereny zewnętrzne . Ostatnio wprowadziliśmy nową usługę: wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne do czyszczenia i konserwacji tarasów (drewnianej deski tarasowej) oraz podłóg drewnianych.

Naszym głównym atutem są nasi pracownicy. Zatrudnieni od wielu lat na umowy o pracę, stale rozwijają i pogłębiają wiedzę oraz doskonalą umiejętności, biorąc udział w cyklu starannie dobieranych i przygotowywanych przez firmę szkoleń. Chętnie wdrażamy nowoczesne technologie ( chemię i najnowszy sprzęt). Nasi pracownicy wraz z firmę rozumieją potrzebę dbania o środowisko naturalne i we właściwy sposób stosują wysokowydajne, ekologiczne środki czystości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosowaniu sprawdzonych procedur pracy, świadczone prze nas usługi sprzątania i czyszczenia, są zawsze najwyższej jakości i stale na tym samym, wysokim poziomie.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm zostało docenione przez ISSA The Worldwide Cleaning Industry Assocacion oraz TUV Rheinland Polska Sp. Z o.o. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy od ośmiu lat międzynarodowy ceryfikat prestiżowego programu GWARANT CZYSTOŚCI I HIGIENY nadawany przez te instytucje po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów w czasie corocznego audytu.

Dzięki naszemu profesjonalizmowi jesteśmy również autoryzowanym aplikatorem innowacyjnej technologii w ochronie i pielęgnacji oraz zabezpieczania posadzek kamiennych i winylowych SCOTCHGARD firmy 3M.

Zasady działania i współpracy z Klientami oraz pracownikami, procedury i standardy jakościowe, obowiązujące w J.K. PUCUŚ, dotyczą również DOMOWYCH ANIOŁÓW. Daje to najlepszą gwarancję naszym podopiecznym jakości otrzymywanych usług oraz poczucie bezpieczeństwa, komfortu dla nich i ich najbliższych.

SZCUNEK jest dla nas jedną z najważniejszych wartości. Obowiązuje nie tylko przy świadczeniu naszych usług Klientom, ale jest też podstawą obowiązującą we wzjamenych stosunkach w firmie, zarówno pomiędzy pracownikami, jak i pomiędzy firmą a pracownikami. A wszystko to dzięki wyjątkowemu zespołowi wyjątkowych ludzi, dla których praca w DOMOWYCH ANIOŁACH i w J.K. PUCUŚ jest nie tylko wykonywaniem ustalonych obowiązków od – do, ale wiąże sie również z głęboko zakorzenioną chęcią niesienia pomocy, empatią, poczuciem wagi i odpowiedzialności.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij