Strefa AsystentaStrefa SenioraStrefa Klienta

Nasi asystenci

/media/i3.png

Zaangażowanie, motywacja i chęć niesienia pomocy pomaga naszym Asystentom tworzyć dobre związki z Seniorami.

Przechodzą oni rygorystyczny proces selekcji, a regularne, obowiązkowe szkolenia zapewniają wysoki poziom jakości i skuteczności. Wszyscy są doświadczeni, zweryfikowani i sprawdzeni, ubezpieczeni i posiadają Europejski Paszport Pracowniczy PIGC oraz są przeszkoleni w pierwszej pomocy przedmedycznej. Ich praca jest monitorowana przez doświadczonych Koordynatorów, którzy przeprowadzają rozmowy telefoniczne albo wizyty domowe, aby sprawdzić, czy potrzeby i oczekiwania naszych Seniorów i ich rodzin sś odpowiednio zaspokajane.

Nasi Asysencit są starannie wybierani pod względem cech charakteru, które są tak istotne w codziennych kontaktach z osobami starszymi oraz są sprawdzani pod wzgledem niekaralności. Szukamy ludzi, którzy mają opiekuńczą osobowość, cierpliwość i dobrze ukształtowaną etykę pracy. Są wśród nas pasjonaci gotowania, literatury, kultury i filozofii Dalekiego Wschodu, kochające i czułe Babcie ale przede wszystkim ludzie, którzy z własnych doświadczeń wiedzą z czym się wiąże opieka nad ukochanym Seniorem. Wynikiem jest zespół oddanych, doświadczonych i bardzo dobrze wykwalifikownych pracowników.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij